هر یک از شما قبل از خریداری لوازم خانگی ایده هایی در ذهن خود دارید و در هنگام خرید قابلیت های کالا را با انتظارات خود تطبیق می دهید. بعد از اینکه کالا را به منزل خود آوردید اینکه چگونه بتوانید از آن و امکاناتی که دارد استفاده نمایید، مهمترین مسئله است. معمولا می توانید با مطالعه ی دفترچه راهنما از قابلیت های محصول آگاه شوید. اگر به تازگی یک مایکروفر خریداری نموده اید، پیشنهاد می کنیم که در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید:

کاربرد صفحه چرخان چیست؟

در هنگام پخت از طریق  این قابلییت حاوی مواد غذایی چرخانده می شود تا حرارت به تمام بخش آن برسد و فرآیند پخت تکمیل گردد.

برای هر غذا از برنامه پخت مخصوص استفاده نمایید.

زمانی که یاد بگیرید از کدام برنامه برای پختن چه غذایی استفاده کنید نتیجه ی نهایی مساوی است با غذایی خوش طعم که با بهترین کیفیت در ماکروفر پخته شده است و همچنین به صورت بهینه در مصرف انرژی عمل کرده اید. زمانی که نحوه استفاده ی شما از مایکروفر بر اساس توانایی های و برنامه های تعیین شده ی آن باشد، طول عمر دستگاه نیز افزایش می یابد.

گوشت را چگونه بپزید؟

برای اینکه گوشت کاملا پخته شود و گرما به درون بافت ان نفوذ کند، بهترین کار این است که آنرا برای مدت بیشتری در مایکروفر قرار دهید و از قدرت 50 درصد استفاده نمایید. هر چه قطعات گوشت کوچکتر باشد کاملا مغز پخت خواهد شد.

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات مایکروفر سامسونگ ، تعمیرات مایکروفر ال جی ، تعمیرات مایکروفر پاناسونیک و دوو با ما تماس حاصل فرماید

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 6 مرداد 1395    | توسط: پشتیبانی نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی    |    |
نظرات()