همه ی ما دوست داریم که از وسایل خانه ی خود به خوبی و به مدت طولانی استفاده کنیم و کمتر نیاز به مراجعه به تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی داشته باشیم، اما این حالت نیازمند این است که بدانیم روش استفاده ی بهینه و استاندارد از دستگاه های مختلف به ویژه انواع برقی آنها چگونه است؟در مورد ماشین ظرفشویی نیز نکاتی وجود دارد که شما مصرف کننده ی محترم با رعایت کردن آن علاوه بر افزایش بازدهی و عملکرد بهتر دستگاه می توانید به طول عمر مفید ان بیفزایید و احتمال ایحاد خطاها و نقص های فنی را به حداقل برسانید. در ادامه برخی از این نکات به عنوان راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی ذکر شده اند:

-         در شستشوی ظروف توسط دستگاه لازم است که از آب داغ استفاده شود که به عملکرد بهتر مایع شوینده و هم چنین تمیزی و ضد عفونی شدن ظروف کمک زیادی می کند.

-         قبل از اینکه بشقاب ها و ظروف حاوی باقی مانده مواد غذایی را در داخل مخزن قرار دهید با استفاده از یک دستمال ( به جای ابکشی کردن ) مواد اضافی را از روی انها پاک نمایید.

-         در مخزن ماشین ظرفشویی ترتیب و چیدمان ظرف ها را رعایت کنید و مطابق با سیستمی که برای ان در نظر گرفته شده هر ظرف ها را در جایگاه مخصوص قرار بدهید تا عملیات شستشو به شکل بهتری انجام شود.

-         به میزان استاندارد از مواد شوینده  ی مخصوص ماشین ظرفشویی استفاده کنید.

ما بعنوان نمایندگی ماشین ظرفشویی بوش ،آاگ،کندی و کنوود آماده ارائه خدمات تعمیرات انواع ظرفشویی به شما عزیزان می باشیم.لطفا از طریق شماره تماس های موجود در سایت با یکی از تعمیرگاه های ما تماس حاصل فرمایید

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 25 مهر 1395    | توسط: پشتیبانی نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی    |    |
نظرات()